ZAPARASZAMY NA TRENINGI :   ISRAELI CLOSE QUARTERS COMBAT C.Q.C  oraz treningi  ISRAELI COMBAT SYSTEM - KRAV MAGA.

 

PROSTY - SZYBKI - SKUTECZNY -  SYSTEM WALKI WRĘCZ I SAMOOBRONY

 

TRENINGI PERSONALNE - dopuszczalne są grupy do 6 osób. 

 

ZAJĘCIA GRUPOWE DO  - 15 - 20 osób.

 

Grupa dla mężczyzn - BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH.

 

Grupa dla kobiet - BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH.

 

GRUPA DZIECIĘCA - JUNIOR KRAV MAGA . Trening samobrony, trening ogólno-rozwojowy, kształtowanie cech motorycznych, psychologia zagrożeń.

 

Grupa Samoobrony ulicznej -  ISRAELI CLOSE QUARTERS COMBAT - CQC  -  Izraelski system wali w strefie bliskiego dystansu ).

 

System zawiera twarde uderzenia rękami i łokciami, uderzenia kolanami rodem z boksu tajskiego, niskie kopnięcia przechodzące przez cel, chwyty, obronę przed nożem i bronią palną.

 

Dodatkowo, w zależności od stopnia zaawansowania uczniów, wprowadzane są inne elementy, np. walki sparingowe i zadaniowe na zasadach  BOKSU TAJSKIEGO - MUAY THAI - THAI BOXING JAK RÓWNIEŻ FREE FIGHT - MIXED MARTIAL ARTS - MMA. W   (KRAV SOLUTIONS GROUP ) kładzie się nacisk na obecność sparingów,  jak i sparingów zadaniowych w programie treningowym już od pierwszych zajęć !!!.

 

SAMOOBRONAISRAELI CLOSE QUARTERS COMBAT - CQC  (Izraelski system walki w strefie bliskiego dystansu ), zawiera uliczne rozwiązania ( wariant dla kobiet i mężczyzn ). Aspekty ulicznej samoobrony, w autobusie, tramwaju oraz samochodzie, budynku, blokowiskach,garażu oraz windzie, dyskotece i na imprezach publicznych.  Program jest przygotowany przez  Expertów i Instruktorów, Krav Israeli -  Israeli  Close Quarters Combat - CQC,  Krav Maga, Kapap, Tajski Boks i MMA,  doradców do spraw i  analizatory bezpieczeństwa, antyterroryzmu, taktyki - CQB Tactics, instruktorów strzelania, jak również Instruktora, który przez  wiele lat był bramkarzem  (  ang. Bouncer - Doorman ) w nocnych lokalach,dyskotekach, na koncertach, stykając się z różnymi formami zagrożenia w realnych sytuacjach oraz zajmował się ochroną osobistą - CLose Personal Protection Operative, dotyczy to również uczestnictwa w misjach jako Civilian - Military Contractor,oraz Experta - instruktora szkolącego personel z baz NATO na terenie Włoch a także  służby mundurowe i formacje ochronne.

  • Facebook App Icon
Facebook
  • c-youtube
YouTube

© 2015 KRAV SOLUTIONS GROUP

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now